Căutare - Contacte
Căutare - Articole
Căutare - Știri RSS
Căutare - Referințe
Back Acasă Despre Invităm Funcții Vacante AGENȚIA PENTRU EFICIENȚĂ ENERGETICĂ ANUNȚĂ CONCURS PENTRU OCUPAREA FUNCȚIEI VACANTE DE CONDUCATOR AUTO

AGENȚIA PENTRU EFICIENȚĂ ENERGETICĂ ANUNȚĂ CONCURS PENTRU OCUPAREA FUNCȚIEI VACANTE DE CONDUCATOR AUTO

Agenția pentru Eficiență Energetică anunţă concurs pentru ocuparea funcției vacante de conducător auto

 Responsabilităţi:

 Șoferul răspunde personal de:

                    integritatea autovehiculului pe care îl are în primire;

întreținerea autovehiculului, ceea ce presupune:

-          efectuarea la timp a reviziilor, schimburilor de ulei si filtre, gresarea elementelor ce necesita aceasta operațiune;

-          exploatarea autovehiculului in conformitate cu instrucțiunile prevăzute in cartea tehnica a acestuia;

  tine evidenta valabilității tuturor documentelor si verificărilor vehiculului;

  șoferul va răspunde în fata legii pentru pagubele cauzate Agenției din vina sa.

Cerințe față de candidat:

-          permis de conducere a automobilului categoria B;

-          fără antecedente penale;

-          studii (studii liceale, școala profesionala, studii medii sau studii superioare);

-          experiența de cel puțin 3 (trei) ani în conducerea de autovehicule ;

-          cunoștințe minime de mecanica auto;

-          studiile în domeniul transportului auto va constitui un avantaj.

Numai candidaţii selectaţi vor fi invitaţi la un interviu.

   Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate şi în deplină confidenţialitate. AEE îşi rezervă dreptul de a testa competenţele declarate de către candidaţi.

Persoana responsabilă de oferirea informaţiilor suplimentare şi primirea documentelor:

·                     Lazur Maria,  tel: 49-94-44 (extensia 2)